شرکت پزشکی پویا تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه و مدیریت جهت ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان ارجمند، ما بر این باوریم که توسعه شرکت پزشکی پویا جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص و رضایت هر چه بیشتر مشتریان تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات،رضایت کارکنان و تامین حداکثری منافع مشتریان، نه یک شعار که برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت ذیل به هدف نهایی شرکت پزشکی پویا که همانا خلق بالاترین ارزش برای مشتریان است در دستور کار شرکت قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری و بهبود مستمر جزء الویت ها و برنامه های شرکت می باشد.
امید است با بهره گیری از نظرات و پیشنهادات ارزنده مشتریان ارجمند بتوانیم گام های موثری در راه رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده برداریم.مهندس ناصر بهروزآبادی/مدیرعامل گروه پویا

درباره ی

گروه پویا
شرکت پزشکی پویا با سابقه چندین ساله و حضور پیاپی در نمایشگاه تجهیزات و لوازم مصرفی فیزیوتراپی، توانبخشی و کاردرمانی و ارئه خدمات توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند. امید بر آن است با عنایت پرودگار گروه پویا با پشتکار و همت کادر مجرب خود در پیشرفت و ارائه خدمات با کیفیت در سریع ترین زمان رفاه حال عزیزان را فراهم آورد.

چرا باید

ما را انتخاب کنید؟
گروه پویا با کادر مجرب خود با مشاوره در ارائه خدمات و پیشنهاد جهت انتخاب آسان و خرید مطمئن شما را یاری مینماید.
گروه پویا با ارائه نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت در سریع ترین زمان در خدمت مشتریان می باشد.